Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bloodychuck - Outro (I Rise You Fall)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
BloodyChuck
Outro
Mixtape Trefish (Part 2)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)