Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Hyseni - Vetëm Tek Ti

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
vetem tek ti mendja gjithmon me rri vetem tek ti gjeta fjalen dashuri dhe vetem ti me lendove perseri dhe vetem ti ouuu vetem ti vetem tek ty besova kur shikova ne sy, vetem tek ty besova ne puthje e dashuri vetem ti me lendove perseri dhe vetem ti ouuu dhe vetem ti vetem nje nat e vetme pa ty une jam prane meje ste kam

vetem nje nat kujtimet te vijne luften ne vetmi
edhe kete nate
une veten po e mallkoj
dhe keshtu ndaloj

edhe kete nat lotet ne sy nuk me mungojne
pse esht ekjo loje ,pse po me shkatrroje
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)