Më mbaj mend (për 1 muaj)

Morena Taraku - My Love

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Morena:
Isha Aty
Sa Her Qe Ti Doje
Un isha Aty
Vetem Per Ty.
Si ka Mundesi
Aspak Meshire ti nuk Tregon.
E tash un jam larg
E as nuk po me Intereson.

Blero:
E di qe ti ishe Krahu im,
E di qe ti luftove pa Fund,
E kot esht qka do qe te them tash.
E Mashtroj Veten por prap un shpres kam.
E di qe sbeson, un jam pendu..
E di qe kurr ma si ty zgjej askund.
Me vjen qdo nat ne endrra ti prap.
Dua ta Dish you're forever my love.

Morena:
Isha Aty
Sa Her Qe Ti Doje
Un isha Aty
Vetem Per Ty.
Si ka Mundesi
Aspak Meshire ti nuk Tregon.
E tash un jam larg
E as nuk po me Intereson.

Blero:
I'm feeling alone , you're already gone
I can't get you out of my mind
I'm feeling alone, you're already gone
You're are the one I can't live without

Morena:
Isha Aty
Sa Her Qe Ti Doje
Un isha Aty
Vetem Per Ty.
Si ka Mundesi
Aspak Meshire ti nuk Tregon.
E tash un jam larg
E as nuk po me Intereson.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)