Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vigani & Edberi - Bina

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
BINA TI M KE RENE SY
NE MENDJE TE KAM TY
SA HERE UN TY PO T SHOHE
TI TOP BO DUKESH ME BESO
PER MU JE AJO QE ZEMRA TE DO
E DI QE NDRYSHON AMAN MENDJA JOTE NUK PO DON
HEY O BINA E EMBELE PO DUKET SI EMBELSINA
O BINA BINA AMAN PER MU JE ME E MIRA
TI PO M TERHEQ ME DOGJE KREJT HAJDE TEK UNE AMAN TEK UNE
REF
O BINA BINA TI JE LOÇKA JEM
O BINA BINA DUA TY TE KEM
O BINA BINA HAJDE O LLOKUM TE UNE AMAN TEK UNE
O BINA BINA TI JE LOÇKA JEM
O BINA BINA DUA TY TE KEM
O BINA BINA HAJDE O ZEMER TEK UNE AMAN TEK UNE

JE PO DU ME T PAS SI E LUN TI BODY BODY
AS FJALE PREJ GOJE JO NUK BEN DALIN DALIN
TI JE MY NICE E PREKE MAJEN MAJEN
WHERE OUT FOR GAI THJESHTE S MUND TA MBAJE MBAJE
BULOP JE BAYBE BULOP TI JE MY NAI JE WHER UOUT FOR GAI
BULOP BULOP E PREKE MAJEN TJERTE S MUND TA BEJNE KET
REF
O BINA BINA TI JE LOÇKA JEM
O BINA BINA DUA TY TE KEM
O BINA BINA HAJDE O LLOKUM TE UNE AMAN TE UNE
O BINA BINA TI JE LOÇKA JEM
O BINA BINA DUA TY TE KEM
O BINA BINA HAJDE O ZEMER TEK UNE AMAN TEK UNE

O BINA E EMBELE PO DUKE SI EMBELSINA
O BINA BINA AMAN PER MU JE ME E MIRA
TI PO M TERHEQ ME DOGJE KREJT HAJDE TEK UNE AMAN TEK UNE
REF
O BINA BINA TI JE LOÇKA JEM
O BINA BINA DUA TY TE KEM
O BINA BINA HAJDE O LLOKUM TE UNE AMAN TEK UNE
O BINA BINA TI JE LOÇKA JEM
O BINA BINA DUA TY TE KEM
O BINA BINA HAJDE O ZEMER TEK UNE AMAN TEK UNE
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)