Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bloodychuck & Gjiko - 1 Hap Para Dreqit

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
667 i hap para dreqit {dreqit}
x4

jow nqeto momente jom.....
jom shume.. gipss..... edhe jom ty bo diqka qe osht ty ma thy
po e di qe e kom keq , a e ki pas ndonihere at ndjenjen
qe e din qe je ka bon keq po je ty e vazdhu
kur e mun qet ndjenj qather je 667 1 hap para dreqit men ...

bashk po rrim bashk pe pim
timin e bardh qe ta nxin mushknin
mallin e bardh qe ashtat naa shkrin
na merr rinin e naa zavendson dashnin
se bota shume o fejk man
qato smuj me ndejt strejt man
nese don me tregu drejt man
kaniher msuj me mbajt as trupin tem
shume mendime jon ka mcillen nkry
si pershembull ! pse ja nisa
me ngre e me pi e me gjujt eksasy
kur ton jem kon sportista
duhet me ndryshu besom zgjidhje tjerer nuk po shoh
1 dit ka mu bo shume mire, veq deri sa tbohet
Muxhi ti ndreqna edhe njo

667 i hap para dreqit {dreqit}
x4

zemer a po mtregon qka ki pi sonte
ajo mthot 3 spllifa edhe 1 shishe t'vodkes
a i ki pi veq vet a i ki jep diqka shoqes
jo SHOQJA JEME nuk pin bari ajo osht ntripa tkokes
daaamnnn ! barkin e kom plot flutra ndjenja tmira tbukra
edhe pse nuk pe di ku jom, ska dert pasaporten hupma hupma
codeine promethozine goten e mbushim me sprajt e perzim
kur e pim , na jep knaqsin !ment nhava trupi nledin

fak krejt ton jon fejk qeshtu une po thom
po kshtu me thon nuk ki drejt,plaki mthot kur'mqorton.
e din qka don aj me m'thon librin me kap edhe rrugt mi lon
po une nuk muj ket send me bo se jom mc me mikrofoon

667 i hap para dreqit {dreqit}
x4

mos fol mos fol veq qitna alkool
boll pive me blond pi tash nbong
edhe thirri chill chiill etj etj etj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)