Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pro Band - 1 Minut

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ti se din zemer sa mpelqen sa here vjen zemren ma then je ok ne qdo detaj po me merr shpejt me nje fjal a po ma jep ti vetem nje rast kete pun shpirti mos e zgjat boma ni here ti me shej me shum se kurr zemer te ndjej
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)