Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Dauti - S’ka Rëndësi

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nuk je ai tipi qe ti po menon
S'jena mo n'kohen e vjeter
S'jom ajo qe ti provokon
Une jom krejt diqka tjeter
I nxo para se mem kalu
Nuk munesh lojna me lujt
Si un nuk mun me gjet
Edhe nese jeton tjeter jete

ref.2#
Nuk ka rendsi ska rendsi
Ti ke met veq histori
E kalume qe nuk kthehet
Mungesa jote s`vrehet.

Heret ose von t'bjen nermen
Deri ateher kalon koha
Te secila ki mem permen
Ki me thon si ti nuk njoha
I nxo para se mem kalu
Nuk munesh lojna me lujt
Si un nuk mun me gjet
Edhe nese jeton tjeter jet

ref.4#
Nuk ka rensi ska rensi
Ti ki met veq histori
E kalume qe nuk kthehet
Mungesa jote svrehet
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)