Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dren Abazi & Zig Zag Orchestra - Mbreti Nates

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
E ula koken mbi banak
E shpirtin lash përtok
Me vetmin që lehtsisht
Përkdhel flokte

I mbylla sytë, e çela zemrën
E ja nisa me kndu
Kang'n e shpirtit tim t'marrosur
E t'lëndum

Qeshu,qeshu me mu
Se sot mbretër jeni ju
Per cka se dje isha vet une...
Ai që tallej me gjithkend që vun 2x

pam pa raj raaam
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)