Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adnan Daci - A Te Tha Nana Udha E Mbare

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Oj Lulije oj Lulije pellumb i bardhe
A t'tha nana udha e mbare vaj vaj vaj vaj

A t'tha nana udha e mbare vaj vaj vaj vaj x2

Udha e mbare udha e mbare nana m'ka thane
Lot per faqe ja kam lane vaj vaj vaj vaj

Lot per faqe ja kam lane vaj vaj vaj vaj x2

...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)