Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viola - Te Dua

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Eltoni
Si ta bej kete zemer
mori pellumbesh
ku kjo buza jote me mua buzeqesh

Viola
mendjen kam mendimi
zemra nje deshire
por nje djal si ti
po pres veq
mem thirr
2ref
eltoni
te dua pa kushte
viola
fillime pa fund
viola eltoni
une ne zemren tende ti nzemer te une

eltoni
ti je shum e bukur
por une kam siklet
frikohem e dashur
me te lan ma vet
viola
merakun qe e paske
e di pasha nanen
hajt se une pa ty
nuk e luj mo komen
2ref
eltoni
te dua pa kushte
viola
fillime pa fund
eltoni viola
une ne zemren tende ti nzemer te une

2ref
eltoni
te dua pa kushte
viola
fillime pa fund
eltoni viola
une ne zemeren tende ti nzemer te une
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)