Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viola - Shko

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Shko t'i uroj te gjitha te mirat
Shko t'u plotesofshin krejt deshirat
Ty qe shpinen po ma kthen
A e din a e din sa keq po m'len

Ref...x2
Ndoshta ne kete jete kam fatin e zi
Te jetoj pa ty
Do te vuaj perjete deri sa t'jam gjalle
Do te lotojne keta sy

Jo s'te mallkon kjo zemra ime
Jo asnjehere ne jeten time
Ty vetem te uroj fat
Edhepse ke vra nje zemer te ngrate

Ref...x2
Ndoshta ne kete jete kam fatin e zi
Te jetoj pa ty
Do te vuaj perjete deri sa t'jam gjalle
Do te lotojne keta sy
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)