Më mbaj mend (për 1 muaj)

Miranda Hashani - Mire Se Vjen

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
nese nje dite do te pendohesh nese kjo jet te eshte merzi nuk e kam nderruar numrin ende jam tuj prit nuk do te pyes ku ishe zemer i falur do te jesh vetem ktheu ti nuk do te pyes se cila femer te preu ty ne bes mir se vjen perseri nese merziten aventurat edhe i lumtur te mos jesh ate dit kur me ke braktisur ku e ke lan aty do ta gjesh
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)