Më mbaj mend (për 1 muaj)

Scion - Harrom

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Qoft mallku ajo nat, ajo nat kur m'le me lot n'sy
lamtumiren kur e tham 1 zemer u kthy n'dy
lidhja jon s'na shkoj gjat , s'na shkoj gjat
paprit ndryshove , dashurija jon nuk pat fat
ti prej meje u largove..

HARROM, se nuk egziston ti ma per mu
HARROM, se une ty moti t'kom harru
HARROM, se nuk egziston ti ma per mu
HARROM, se une ty moti t'kom harru

Mo nuk t'kom pran , athu ku je ti?
Premtimet ku i lam qeja dham njani tjerit
Ti ike larg!! me kon je tash ?
kallxom kush pat faj?
qe na dy ma s'jem bashk

Po nuk o mo si at'her, s'ki me ndje ma dashnin tem
ti munesh me shku tash se s'ki ven mo n'zemren tem
pi teje mora shum vujtje shum dhimbje , asniher gezim
ti vet munesh me vazhdu tutje , s'du lutje se s'ka ma kthim

reff 3x...
HARROM, se nuk egziston ti ma per mu
HARROM, se une ty moti t'kom harru
HARROM, se nuk egziston ti ma per mu
HARROM, se une ty moti t'kom harru.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)