Më mbaj mend (për 1 muaj)

Skivi - Yeeeep

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Jom i shtrejt ne ngjyre
dalloj me nuanc
Jom peshore n'horoskop
gjith kom balanc
Jom klasic edhe kom eleganc

Coming Soon, shun shpejt
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)