Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Shemi (Ilirët) - Une Jam Loti Yt

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Shemi:
Qaj loti te shliron,
o Qaj kujt ti behet von

Ganimete:
Ndarje po kerkoj me sy tuj lotu
qe ndahem prej teje kurr s'kisha besu,
Nese me ke ne zemer un jam loti yt,
Mbaje Mbaje, por mos te del nga syt.

Shemi:
Ndaj te lutem nisu ne kete rrug pa kthim,
kur kam mall per ty e kam fotografin,
ndaj kur ke deshir mua mem taku,
hena do te tregoj qe te kam mungu

Shemi & Ganimete:
qaj loti t'shliron
se ne sot po ndahemi dhe me fajin ton,
qaj kujt ti behet von
dhe kete elegji qe te mos ekzistoj

Ganimete:
Ndarje po kerkoj me sy tuj lotu
qe ndahem prej teje kurr s'kisha besu,
Nese me ke ne zemer un jam loti yt,
Mbaje Mbaje, por mos te del nga syt.

Shemi:
Ndaj te lutem nisu ne kete rrug pa kthim,
kur kam mall per ty e kam fotografin,
ndaj kur ke deshir mua mem taku,
hena do te tregoj qe te kam mungu .

Shemi & Ganimete:
qaj lotin deshiron
se ne sot po ndahemi dhe me fajin ton,
qaj kujt ti behet von
dhe kete elegji qe te mos ekzistoj

Ganimete:
Qaj Kujt Ti Behet Von, O Qaj.

Shemi:
Qaj Loti Deshiron, Qaj Kujt Ti Behet Von.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)