Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eranda Libohova - Me Nga Mu

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Perkedhelu ti afer meje.
Merrma zemren, une te jap leje.
Merre easy, I'm not busy.
Smuj me nejt djal, do t'levizi.

Ref.2.x
Me nga mu, me nga mu.
Une nga dora s'du me t'leshu.
Me nga mu, me nga mu.
Vetem une di me ta shu.

Me nga mu, me nga mu.
Une nga vendi du me t'cu.
Me nga mu, me nga mu.
Vetem une di me ta shu.

Sonte zemer ti, me unifemer.
E me t'prek ty, s'du gje tejter.
Ne pa frena, ngusht do jena.
Zjarr do kena, zjarr do kena.

Ref.4.x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)