Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rock Gjinis - Ne Syt’ E Tu

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Shikimet tona ishin të ngrohta,ashtu më dukej mua
'magjepsur, të përqafova por buzët s'ti preka.
Mbylli syt' dhe të shohësh se çfar është jeta pa TY,
atë që më dhuroi Zoti, më e vlefshmja je TI .

Në syt' e TU un' e shoh se ndarja jonë nuk është larg,
mos qajë që ka mbaruar, qeshtu se ka ndodhur

Po të ishin netët e gjata sa të dua un' TY,
kurrë s'do të agonte, Oh! sa ndjenjë e mirë...

Në syt' e TU un' e shoh se ndarja jonë nuk është larg,
mos qajë që ka mbaruar, qeshtu se ka ndodhur
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)