Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marigona - Ti

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
-Ti-

Nuk e kam ditur që kaq shumë të dua
Nuk e kam ditur se vetëm ti je për mua
Tjetra mua më ka mashtruar
E ty s`të pashë se je duke shkuar

Ti je ajo që ëndërroj
Ti je ajo për të cilën jetoj
Ti je ajo që ëndërroj
Ti je ajo

Ti më do?
Unë ende ty të dua
Ti më do?
Unë ende për ty vuaj
Ti më do?
Unë ende ty të dua
Ende ti më do?

Me të vërtetë unë jam penduar
Se shumë rëndë ty të kam lënduar
Por nëse më ke dashur ndonjëherë
Më lejo të provojmë edhe një herë.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)