Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bardhe Gega Jaku - Jeto Castin

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Rastesisht sot te takova
Me kish marre malli per ty
Perseri ndjenjat m'i zgjove
Kur me shikove ne sy

Sonte nata eshte e jona
Me pelqen kjo atmosfere
Eja zemer jeto çastin
Nuk i dihet asnjehere

Ref...x2
Jeto çastin dashuro
Mos me thuj as po as jo
Eja sonte mos e zgjat
Veç e jona eshte kjo nate

Dashurine e jetes tande
Veç tek une ti do ta gjesh
Afer teje m'digjet zemra
Me ty jam nje mbretereshe

Sonte nata eshte e jona
Me pelqen kjo atmosfere
Eja zemer jeto çastin
Nuk i dihet asnjehere

Ref...x2
Jeto çastin dashuro
Mos me thuj as po as jo
Eja sonte mos e zgjat
Veç e jona eshte kjo nate

...

Ref...
Jeto çastin dashuro
Mos me thuj as po as jo
Eja sonte mos e zgjat
Veç e jona eshte kjo nate

Jeto çastin !
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)