Më mbaj mend (për 1 muaj)

Samanta S - Play

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ti mos me prek se dieg
Jam mo e mira sot per ty patjeter
Terheq un si magnet
Ato me thone te gjith je kryeveper

Kujdes se dieg
Mos prek mos prek
Terheq me sheit
Si kryeveper

Kur du i jap play
Ti lshoju ma knej
Po deshe replay
3D un ta kthej dimension tjeter

Me nje program te fshi
Te bosh update per ty kjo eshte e tepert
Ti shpirt ske bateri
Mjaft fole fjale po hajt boje me veper

Program up date
Te fshij ty shpejt
Replay mo knej
Dimension tjeter
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)