Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rameka - Ma I Madhi

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Beat: RAMEKA Beats
Lyrics: GBMC & RAMEKA

Verse GBMC:
sdu me dit se shqipe tka kap malli /
ti per mu svlen thuj kush eshte ma i madhi /

Verse RAMEKA:
e fol per mu keq veq fol per mu veq yeeah 2x

Verse RAMEKA:
Une do baj temen dhe do baj temen/ e ardhmja fillon ktu tash epoka re shkelqene/

Nese ti m'do mu/
ja dike vleren arit/
nese ti sme do mu/
ma hanksh bash...

Kam nejt real me veten qe ket loj fillova/
por bana shum pushim edhe ktu gabova.

Nuk ka randsi cha fol vec ti fol per mua 2x

Nese sme 'hapin mu rrug/ Vetes i hapi un rrug/ pertej/
destinacioni per kup/ njeri qe ndal nuk esht dukt/ Knej/

Urreni se tjeter gja skeni vec hey
Gishtin e tret pergjigjen e gjej
Thoni cha tdoni limitin e thej
Gishtin e tret pregjigjen e gjej/

Verse GBMC x2:
sdu me dit se shqipe tka kap malli /
ti per mu svlen thuj kush eshte ma i madhi /

Verse RAMEKA x4:
e fol per mu keq veq fol per mu veq yeah yeah

Verse GBMC:
Tiron, London bredhi kat dush /
mka thon gjyshja mu pasosh, une tkom si rrush /
femna qdo lloj rrace, a pin hedhin Londs /
une jom gjibit, e boj shoki un harro /
Linga Linga Linga, shqipe mos boj linga /
Linga Linga Linga, se na jena Kinga /
Bitchis tok tok tok,

Aaa Aaa you now when a meen /
Aaa Aaa you now when a seen /
Aaa Aaa you now when a meen /
Aaa Aaa you now when a seen /

Verse GBMC x2:
sdu me dit se shqipe tka kap malli /
ti per mu svlen thuj kush eshte ma i madhi /

Verse RAMEKA x4:
e fol per mu keq veq fol per mu veq yeah yeah
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)