Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cima (Rasim Thaqi) - Rruga E Hasan Kungj Bosit

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
A E NJIHNI QIKIT DJAL
JO JO
NALU
KU PO SHKON
PO SHKOJ NE SHPI
KU E KI SHPIEN
E KAM MA POSHT VETEM ERDHA TE KJO RRUGA
CFAR RRUGE BE E KUJNA A KJO RRUG
E SHTETIT
CFAR SHTETIT MORE
SHTET JAM UNE KJO RRUGE ESHTE E EMJA
KAPENI
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)