Më mbaj mend (për 1 muaj)

GT - All In 1'one

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Po don pare me thes
Para teje prap mes
E kom qenin e sharrit
Per haytera express,
Nuk e foli qa se boj
Se qa kom bo ti e ke ni
Nuk e boj per mene tmadhe
Per me mrri me dal n'TV
U kry koha jem o G
Kur e kom bo ti je kon fmi
E kom kultivu ma heret
Qe ti sod ma let me mrri.
Old school hustle time
E kom jeten hip hop
E kom thon edhe 1 here
Po jau perseriti prap
Mother fuckaa keni menu
Qe mkeni shym
Une veq ju kom percjell
Talentin e kom mush me rrym
aaaaaah
E kom ngjak shqipe
Jom Verior MM 4 life
Perndrsyhe Minator.
Dost mu ma fali zoti
A ti e bleve me pare
Une qes fjal pej zemre
A ju rreni ashiqare
Big up boys
Big respect per inatgji
Respectin ma tveqant e lo per MITROVICALI
aaaahhh

Ref: GT

Po doni fam
Ha qe ku e keni
Ju jeni melodi per juve un jom betoveni
Po don fam
Ha po nuk e ki
Respektin nuk jau dho
Edhe guha ntok mju mrri

GT : 2

Biznisin e gjon
Kur gjuj rroku shum
Flowin explicit
Lirikat i lshoj si plum
Dilum perpara 10 si ti i maj n'shpin
Mikrofonin e kom femen
Me to lo takim n'bin

Pershendetje estrad
Ose biznismena
Muzika juj sod
Luft per pare si hijena
kom menu qe mledhni men
Naj here mu bo real
Po thu qe sdi me feel
E repi yt um shtin me vill
Nuk po ju shoo mein
Tash kthehna 2 fish
All in one
Suksesi 3 fish
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)