Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gresa Behluli - Potpuri Gezuar 2015

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Pi raki e mos u dej
Osmani aga
Çoje mendjen gjithandej
Osman aga x2

Ref...x2
Osman e Osman e
Osman aga
Jalla jalla jalla jalla
Osman aga

Osman aga djale i ri
Osman aga
Nate e dite tuj pi raki
Osman aga x2

Ref...x2
Osman e Osman e
Osman aga
Jalla jalla jalla jalla
Osman aga

...

Kallma cigaren
Paja çka t'kallxoj x2

Me ma hidhnu nanen
Gjuhen ta shkurtoj
Prej merakut t'saj
Zemra po m'gufon x2

Une nanen tande
Nuk do ta hidhnoj x2

Do t'i çes kafe
Çaj me limon
Prej merakut t'saj
Zemra po m'gufon x2

Madje heret
Çohem e pastroj x2

Dreken do t'ja bej
E shtratin do t'ja shtroj
Prej merakut t'saj
Zemra po m'gufon x2

...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)