Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ibrahim Kasami - Nje Vajze Nana Ma Ka Gjete

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ni vajz nana Makaxhet
Nuk edu nuk edu
Qetamar une perjet
Vallahi sasht permu. 2 her


Ref.
Smartohem smartohem
Vallahi smartohem
Pasuri Pasuri
Nuk ka jet padashuri 2 her


Hajt moj nan Se exhaj vet
At zemra qemadon
Pasanike nuse sdu
Kur shpien nuk tagzon
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)