Vjollca Selimi - Gabon Ti Gaboj Une

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
REF.:
Gabon ti, gaboj un
e qdo dit te du me shum
zemra don zemra fal
dashnija sthuhet me fjal

Une me te mir e ti met keq
nje dit prisht e nje dit ndreqt
nje dit gzohem tjetren vuj
asgje sblej po shtrejt paguj

Une me te mir
e ti met keq
nje dit prisht e nje dit ndreqt
nje dit gzohem nje dit vuj
asgje sblej po shtrejt paguj

REF.:
Gabon ti, gaboj un
e qdo dit te du me shum
zemra don zemra fal
dashnija sthuhet me fjal

REF.:
Gabon ti, gaboj un
e qdo dit te du me shum
zemra don zemra fal
dashnija sthuhet me fjal
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)