Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cha Cha Darabuka & Dj Ce 1 - Mos U Ndal

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Me me me me t'njoft
Nuk po du po spom len kurreshtja
Kisha dasht me t'pyt shume e prap heshta

Ref.2x
Qka po du met thon
Nuk e nin kto tjera
Babe babe lexo pak mes rreshta
Nuk du koh me ti lidh
Jo nuk jom une e tille

Prej mengjesit deri naten vone
Mo mo mo mo mos u nal
Du me t'pa mas meje kado qe une dal
Prej mengjesit deri naten vone
Hajde ti me mu jo vet s'po du mem lon

Nuk e ki leht jo
Nuk munesh kaq leht
S'munesh kaq shpejt joo
S'munesh kaq shpejt yeah yeah

Ref.2x
Qka po du met thon
Nuk e nin kto tjera
Babe babe lexo pak mes rreshta
Nuk du koh me ti lidh
Jo nuk jom une e tille

Prej mengjesit deri naten vone
Mo mo mo mo mos u nal
Du me t'pa mas meje kado qe une dal
Prej mengjesit deri naten vone
Hajde ti me mu jo vet s'po du mem lon

2x
Nuk du koh me ti lidh
Jo nuk jom une e tille
Rrugen e ki qel veq duhesh
mem thirre oh oh oh

Prej mengjesit deri naten vone
Mo mo mo mo mos u nal
Du me t'pa mas meje kado qe une dal
Prej mengjesit deri naten vone
Hajde ti me mu jo vet s'po du mem lon.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)