Më mbaj mend (për 1 muaj)

Selami Kolonja - Pertej Deteve

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Hoooo

Bir me ike e m'u trete
pertej deteve o pertej deteve
Bir me ike me pakthim
larg o ne kurbet o larg o ne kurbet

Ky kurbeti lage kendoiii iiiii

Bir po malli si s'te zu
bir ti pleqt' na le kercu
bir me ike e m'u trete
pertej deteve, oo pertej deteve
Bir po malli si s'te zu
bir ti pleqt' na le kercu
bir me ike e m'u trete
pertej deteve, oo pertej deteve

Bir me ike e m'u trete
pertej deteve o pertej deteve
Bir me ike o me pakthim
larg o ne kurbet o larg o ne kurbet

Ky kurbeti lage kendoi iiiii

Bir po bijt e tu si flasin,
bir po niper edhe mbesa
bir me ike e m'u trete
pertej deteve, o pertej deteve
Bir po bijt e tu si flasin,
bir po niper edhe mbesa
bir me ike e m'u trete
pertej deteve, o pertej deteve

Bir po malli si s'te zu
bir ti pleqt' na le kercu
bir me ike e m'u trete
pertej deteve, oo pertej deteve
Bir po malli si s'te zu
bir ti pleqt' na le kercu
bir me ike e m'u trete
pertej deteve, ooo pertej deteveeee
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)