Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genti Lleshi - Kolazh Popullor

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
O KUR E PASH OJ NAN
1..............
O kur e pash oj nan
at vajzen te shkolla
of of of of at vajzen te shkolla eooo
2.......
O kur e pash oj nan
at vajzen n'qytete
of of of of at vajzen n'qytete eoooo
.......................................

DUL LULIJA TE BUNARI
1...........
Dul lulija te bunari
dul lulija oj nan te bunari eooo
o sa fort me kish marr malli
o sa fort oj nan mkish marr malli eoooo
2................
dul lulija nkapiqike
dul lulija oj nan nkapiqike eoooo
per me gjet nje djal ashke
per me gjet oj nan djal ashike eooo
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)