Më mbaj mend (për 1 muaj)

Korab Jetishi - Durova

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Mos me thuaj kurre qe vleren spo tadi
me mua askush nuk shtyhet per dashni
sjap komplimente e nuk flas shum
por kur jemi bashk dy net te le pa gjum (2x)

Ref: (2x)
U durova u durova per heren e pare
e kujdes heren e dyte
se tash iki sta fal

U durova u durova
por nuk muj me trujt
ja dot jesh e imja ja sje e askujt

Ta kam thene ne sy moj
me miliona her
ajo qe mhyn ne zemer asnjeher nuk del
pak me mu tek e pak me dasht
te bej te ndihesh si ne qiellin e shtat (2x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)