Më mbaj mend (për 1 muaj)

B52 - Bang Bang

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Who he be
TBA GANG
Say something hear
The shot go bang bang
Back in Kosova
Doing our damn thing
Say somethin hear
The shot go bang bang
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)