Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erik Lloshi - S'jam I Asaj

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Erik:
vetem ty synin ta kam von
vetem ty fjalet ti kam then
nuk ke faj
ti do vendin e saj
ti me je
ne sy po ta kthej
ndoshta do t lendohesh
ndoshta do t pelqej
nuk ke faj ti do vendin e saj
me veten pranoje
me mua s do gaboje
me veten ti sot prano seeeeeee.......

Ref...
vetem ti prano se nuk ke faj
vetem ti prano se nuk ke faj
do te mbaj pran vetes do te mbaj
sot do ta fal
naten do ta fal
dhe pran trupit tim do gjej nje vend ku te te mbaj
NUK JAM ME I ASAJ

uooooooooooooooooo

Stresi:
n syt e saj shihet malli
kur i than u kthy nje djal
zemra e nali
jo asnjehere nuk ma fal
e di e di
kallxoja edhe ti...
when i move when i move
ajo m thot se un po t knaqna
do me nal vec mrena
s do me dal me jashta
kadale kadale 2x oo oo

zemer ti s ke faj
pse gabimet i bojm na
zemer un s kam faj
se jo leht nuk dorzona
vetem ty me t pas
ditet jo si numrojna
vetem ti prano seeeeeeee.......

Ref...2x
vetem ti prano se nuk ke faj
vetem ti prano se nuk ke faj
do te mbaj pran vetes do te mbaj
sot do ta fal
naten do ta fal
dhe pran trupit tim do gjej nje vend ku te te mbaj

vetem ti prano se nuk ke faj
vetem ti prano se nuk ke faj
do te mbaj pran vetes do te mbaj
sot do ta fal
naten do ta fal
dhe pran trupit tim do gjej nje vend ku te te mbaj
NUK JAM ME I ASAJ

vetem ti prano seeeeee.......
pran vetes do te mbaj
NUK JAM ME I ASAJ
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)