Më mbaj mend (për 1 muaj)

Varrosi - 3pm ( Paulo Maldini 3)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ooouuuuuuuuuuu
doni me bo mir po sdini
thoni keni lek nuk keni
thoni jeni n rrug ku jeni
thoni keni hekra po nuk shtini
we run this ju mir e dini pa ne loja ska pik kuptimi
fuck ato tjeret pa pik parjashtimi
i'm loyal to the team like paulo maldini

[Varrosi:]
qitu nhud me ni hudi me shok me shtet per muri
fjal tforta sikur guri vargjet i gdhendi nuk i thuri
otr we be the team kta tjert kan qef me kon
my swag'a be so mean femna do me ma dhon
femna mi nguli syt athu se do mem honger
osht e vesh me me me rose po bythen e ka sikur amber
un ja plotsoj qdo onderr un ja kushtoj dhe kongen
ajo jep maksimumin saher e ndezi komren
yehh bojna jet si rockfellera otr only shqipe
nuk ka ven per grupe tjera jetojm veq per sot
se nashta neser na mer Zoti
ke problem me mu nese ke problem me shokin .. pussy

doni me bo mir po sdini
thoni keni lek nuk keni
thoni jeni n rrug ku jeni
thoni keni hekra po nuk shtini
we run this ju mir e dini pa ne loja ska pik kuptimi
fuck ato tjert pa pik parjashtimi
i'm loyal to the team like paulo maldini

[Lil Koli:]
i'm loyal to the team , men fuck qa menojn kto
Dargy Koli goes in , making money is my moto
nonstop rrugve me shok , shqipe we be so Global
Tu shetit naper bot , tu bo plenty of more dough
Hell , ju doni me bo mir po sdini
doni me ngjit nalt , posht bini
thoni keni beef , byth skini
Shqipe spja ha kujt kush jini
Talk about my dargs , slujm veni
per ju jena shum , too many
besom se mat mir sun gjeni
kur dush hajde mirsevini
Per mir , se per keq sun dilni
We run this e ju mir e din
jom rrit otr prej fillimi
'' Jena Otr '' osht himni
Living Extra large si ZINI
All curtesy off DON VIDI
All Jigga krejt si BIGI(Escobars)
i Swear these fuck boys cant see me
We run this and ju mir e dini \ da
we run this and ju mir e din shqipe ya

doni me bo mir po sdini
thoni keni lek nuk keni
thoni jeni n rrug ku jeni
thoni keni hekra po nuk shtini
we run this ju mir e dini pa ne loja ska pik kuptimi
fuck ato tjert pa pik parjashtimi
i'm loyal to the team like paulo maldini
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)