Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besjan Gashi - Mos Ta Nin

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Besjani:
Mos ta nin,hic
Le ta din,le ta din
Je e vetmja ti per mu
Ti se din sa shume te du
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)