Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dua Lipa - Be The One

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
I see the moon
I see the moon
I see the moon
Oh when you're looking at the Sun
Not a fool
I'm not a fool
Not a fool
No you're not fooling anyone

Oh but when you're gone
When you're gone
When you're gone
Oh baby, all the lets go out
Thinking oh that, baby, I was wrong
I was wrong
I was wrong
Come back to me, baby, we can work this out

[Chorus]
Oh baby come on, let me get to know you
Just another chance so that I can show you
That I won't let you down, oh no
No I won't let you down, oh no
Cause I could be the one
I could be the one
I could be the one
I could be the one

I see in blue
I see in blue
I see in blue
Oh and you see everything in red
And there's nothing that I wanna do for you
Do for you
Do for you
Oh cause you got inside my head

Oh but when you're gone
When you're gone
When you're gone
Oh baby, all the lets go out
Thinking oh that, baby, I was wrong
I was wrong
I was wrong
Come back to me, baby, we can work this out

[Chorus]
Oh baby come on, let me get to know you
Just another chance so that I can show
That I won't let you down, oh no
No I won't let you down, oh no
Cause I could be the one
I could be the one

I could be the one
Be the one, be the one
Be the one, be the one
Be the one, be the one
I could be the one
Be the one, be the one
Be the one, be the one
Be the one, be the one
I could be the one
Be the one, be the one
Be the one, be the one
Be the one, be the one
Will you be mine?

[Chorus]
Oh baby come on, let me get to know you
Just another chance so that I can show
That I won't let you down, oh no
No I won't let you down, oh no
Cause I could be the one
I could be the one
I could be the one
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)