Më mbaj mend (për 1 muaj)

X - All I Know

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kerre lek pidha edhe jack …
Po nese sen tjeter zdi nuk meritoj respekt…
Ky o rep pasqyrohet jeta vet ,
e shkrun aty ku tqet e gjun aty ku vret….

E nashta juve sju lun aty kur qet ,
po mu jeta nuk pom bjen fleta me rreshta tnjejt apet…
Ma shum pom bjen realitet ,
gjys mir gjys keq kja pun e paska nji marifet…

Kerre lek pidha edhe jack …
po nese sen tjeter zdi nuk meritoj respekt…
Se materja tprovon me vlera tprera si lek ,
me ndjenja treja tnjofton e herav tjera sti jep….

Me ndjenja treja tnjofton e herav tjera sti jep ,
ana tjeter met vet…

Ref :

All I know is wicked ,
All I know is fight…
Man my head just cant be right…
All I know is wicked ,
Thats why I wanna be gone…
Man my heart just cant be wrong…

Sample :

Lifes a bitch and then you die thats why we get high…
Lifes a bitch and then you die thats why we get high...
Lifes a bitch and then you die thats why we get high...
Lifes a bitch and then you die thats why we get high...

Brake :

Si per krejt edhe per mu sot djelli ka nxe…
Po ni ndjenj prej ni felli mka le…
Po du me ra tu fluturu prej ni qielli pa re…
Nashta bi ntok e mjelli hare….
Si per krejt edhe per mu sot djelli ka nxe…
Po ni ndjenj prej ni felli mka le…
Po du me ra tu fluturu prej ni qielli pa re…
Nashta bi ntok e mjelli hare….
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)