Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ergi Dini - Pa Fryme

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ti magj me ke ba
S'rri dot pa t'pa
Pa te pa

Du me t'prek
edhe me vdek
ti me sjell n'jet

Femnat dojn t'jen si ti
po si ti s'ka
si ti s'ka

Ti ke vec nje ndryshim
se je planeti im
planeti im

Ref:

Me frymen tem jeto
pa frym tu t'pa jetoj

Ftyra jote piktur
me u vu ne ankand
nuk ka cmim me u ble

Jam i vetmi qe t'kam
un princ e ti princesh kjo eshte prrall e vertete

Ref:

Me frymen tem jeto
pa frym tu t'pa jetoj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)