Më mbaj mend (për 1 muaj)

JANEX Trio - Kok E Kom

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kam udhtu permes kohesh me t'taku
Me te thon, a vjen me mu
Asnje dite jo s'kam mujt dot me t'harru
Dores time i ke mungu

Per ty, t'gjitha i kam lon
Ty t'gjitha ti kam dhon

Fjalet i merr era
Ndaj sot kam dal te dera
Me zemren time n'dor

M'ke thon po e du nji kong
Ndaj sot po ta kendoj
Nje kong prej tjeter lloj

uuuOoooouuu per ty kam ran, per ty kam ran
Kok e kom, kok e kom
uuuOoooouuu per ty kam ran, per ty kam ran
Kok e kom, kok e kom

Kam trazu, ne kujtime t'kam kerku
Ftyren tende me formu

Askush tjeter jo nuk mundet me m'duru
Ato flutra qe mi ke zgju

Ty t'gjitha ti kam dhon
Per ty, t'gjitha i kam lon

Fjalet i merr era
Ndaj sot kam dal te dera
Me zemren time n'dor

M'ke thon po e du nji kong
Ndaj sot po ta kendoj
Nje kong prej tjeter lloj

uuuOoooouuu per ty kam ran, per ty kam ran
Kok e kom, kok e kom
uuuuOoooouuu per ty kam ran, per ty kam ran
Kok e kom, kok e kom

Zogjt fluturojne
Me krahet e tyre
E une s'po duroj
Te ty po fluturoj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)