Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Valbona Halili & Bledar Dapa - S'ka Si Cuni

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
O luta zotin
O me ma dhon
O nji cun
Per bab e non

O me gezim
Ket dit e prita
O kush ka cun
i ka te gjitha

Cun cun cun
Hajde marshalla
Lum lum lum
Nena qe te ka

Cun cun cun
Cuni gjith lezet
Lum lum lum
O si babaj i vet

Ska si cuni
Ket ta dini
Cuni osht
Porsi florini

O porsi dielli
Qe ndrit honen
Cuni koken
Len per nonen

Cun cun cun
Hajde marshalla
Lum lum lum
Nena qe te ka

Cun cun cun
Cuni gjith lezet
Lum lum lum
O si babaj i vet
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)