Më mbaj mend (për 1 muaj)

Era Istrefi - Bonbon

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Un jom Era
Un jom Era edhe koha jeme o tu ardhë..
Nëse jo ti
E du un vetën

Skom nevoje per ty heeejo
Edhe vet un e theeejo
Sun m'rrxon jom kneeejo
Sun e bon sun e bon sun e bon sun e bon bon

Bon bon edhe nëse sbon sbon
Don don, bet you wanna taste it
Bon bon, bet you wanna taste it
E di qe ti don, don, don
[2x]

Hajde merëm ikim
Nese e don qiken
King je deri ta qes piken x2

Sunday night I put a light
In my blunt right [2x]

S'nihëm mo s'm vyn kurgjo
Kur t'm vyn sje mo
Mke përdor, futja futja haaajt
Gonna be alright

Bounce edhe rrite rrite basin yo
'Cause my time has come rrite basiiin
Po dojn me bo si na
Se na high jenna nigga high and mellow

Uu qa kom pas spe masim
Uu ti ma ke thy pasin
Mi lexoj sytë edhe shprehjen n'buuz
E skenoj kejt qa kom nër blluuuz

Hajde merëm ikim
Nese e don qiken
King je deri ta qes piken
[2x]

Oh, ah... (honey)
Honey veq ni sen para sy ta kishë
T'kom tregu qe me mu kur e prishë e prishë
Plot mund'si jo ma anej
Se kur ftofë niherë, jo mo nuk e nxej
Hēhēhē
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)