Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ylber Aliu & Arshik Miftari - I Pa Fat Ne Dashuri

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Më shkoj jeta vetëm tuj mendu
A thu vallë kështu qenka shkru 2X
I pa fat paskam qenë vertetë
Një dashuri që e kisha e humba perjetë

I pa fat në dashuri
Shumë u deshtëm ne të dy 2X
Vetes nuk ja boj hallall
Premtimin ta pata dhanë

Kjo dashuri mbeti vetem fjalë
Rrugët tona sa shumë na jan ndarë 2X
Ti në lindje e un në perëndim
O fati im o shpirti im

I pa fat në dashuri
Shumë u deshtem ne të dy 2X
Vetes nuk ja boj hallall
Premtimin ta pata dhanë
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)