Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buta - Molly (Bobi Me Halet)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
dr.zhivago
po nihna si yuri ka po shkoj po bjen borë

Ref x1
Nukk rii me dhipaa bazikeee
Po chilli me 2 lezbikee
Molly na kena me literr
ato ja nisin zhvalliten
dhipa me dhipa po iqen
Te ftyra jem po lepihen
Te dyjat mu pom passitin
Sonte pe hupem vetdijenn

Verse: 1
Une kush jom don me dit ti ?
Un jom qa aj qe ta ka iq dhipin
E kom qi shum tu e ngu veten
ajo ma din krejt mixtape-in
Un ateher flejsha me llike
e kom perdor nvend jastikit
lekt nuk mi nxake llastiki
me ni jeep tbardh si unmiki
ti mos u afro
kom shooters si ramboo
kom shooters si pancho
kom shooters si django
Kejt jon vesh camo
Shkojn ham sikur pano
Na gjen neve nbando
tu lut per 1 lambo
Uhhh njeri qa po doo
Kom tulla si lego
kom pula si nkatun
jom fucking fuegooooo

ref x2
Nukk rii me dhipaa bazike
Po chilli me 2 lezbikee
Molly na kena me literr
ato ja nisin zhvalliten
dhipa me dhipa po iqen
Te ftyra jem po lepihen
Te dyja mu pom passitin
Sonte pe hupem vetdijen

Verse 2:
Kush sun un um prish mu e qef
sikur bobi jon me halett
dajt po na qesin nsyret
tu pi kyqee sa ni pendrekk
ktu o kejt banda
dhipit ton pi bon tfala
e ti jepi dhurata
na karrr i dhajna
spo muj me shti ndoren ngjep prej unazav
tu fol me plug n'whatsupp me mesazha
kom pula e pata
kom peshqq edhe zhaba
njeri qa po doo
un i kom kejt ktoo
kejt senet jon buku
e kjo nuk o nregull

Reff x2:
Nukk rii me dhipaa bazikeee
Po chilli me 2 lezbike
Molly na kena me literr
ato ja nisin zhvalliten
dhipa me dhipa po iqen
Te ftyra jem po lepihen
Te dyja mu pom passitin
Sonte pe hupem vetdijen
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)