Më mbaj mend (për 1 muaj)

Niil-B - A Kishe Prit

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nese ti ton kohen nervoz don mem bo
At'her prej meje qysh po prit met than ty po
Senet tona o mi ni definu me koh
Me dit per qka thom po
Me dit per qka thom jo o o o

Mos u mendo po hajde dalum bashk ama doren edhe dalum jasht
Krejt qka pata une ty ti dhash edhe krejt qka pata n'menje ty ti thash

EDHE ZEMREN TY TA KISHA FAL VEQ NESE TI PA MU KURR NUK KISHE DAL
KUR UN KISHA SHKU MALLI TY T'KISH MARR
A UM KISHE PRIT ME ARDH 3x

Ku po shkoj menjen te ti e kom n'telefon thirr me vet ku jom
Kur se qeli jom tu e shiju diellin mendimet per ty i kom njoftu me qiellin

Pe lajna punen qysh u kon aaaa
Nese naten kthehna von aaaa

Nuk u bo qka kom thon po kur ke pas nevoj me ty jom kon

Pe lajna punen qysh u kon aaaa
Qysh dush ti ja bojna aaaa
Folem kur vi naten von aaaa
Edhe diqka tkomet thon aaaa

EDHE ZEMREN TY TA KISHA FAL VEQ NESE TI PA MU KURR NUK KISHE DAL
KUR UN KISHA SHKU MALLI TY T'KISH MARR
A UM KISHE PRIT ME ARDH 2x

A UM KISHE PRIT ME ARDH
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)