Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lyrical Son - Po Sillna

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Lyrical Son:
Po sillna, po ti nuk je
po sillna, po ty nuk t'gjej
po sillna, po sillnaaa

Po pres mu pa me ty, sa tmir jem bashk
Veq per ni nat me ty e kthej kohen mbrapsht
Ja ndrroj pamjen edhe rrethin, parajs e boj qytetin
Pranoj met pas me veti , kudo veq met pas me veti
A thu a vjen momenti , mu bo bashk un edhe ti
E di qe larg nuk shkon , pi sheh qe vet po don ti ski ma qka menon
Pse rrin vet kur nuk don ti ski mo qka menon

Po du me tpa nonstop tu kesh, sa her merr frym un e ndjej
Edhe kur t'tham sa mir je vesh, du me ti fal krejt qa kom n'jet
Hejj Hejj, du me ti fal krejt qa kom n'jet 2x

Noizy:
Malli tash um merr mi sheh foton ntelefon, kur jam ne udhetim thot se veq per mu menon
Qoma ni foto zemer e di qfar foto
Format e tua te trupit drivin' me loco
Hape Facetime du me t'pa one time
Se nga shteti ne shtet is da sex phone time
Nese zemer um shikon tregom a po t'pelqen
Look what i got for you, kur do qe ti vjen
Eyo im hungry for the pussycat mezi pres qe t'jemi ngat
Shpesh here dhe kur ndodhem ne skenë, me kujtohesh si ne shtrat
T'lutem mos um le rehat, t'lutem mos um le rehat
Ajo e din si mem zgju ne mengjes pa merak
Like hello good morning, sex in the morning
Dielli sa ka dal po shkelqen mbi trupin tend
Du me ta ni zanin, du me ta ni zanin
When i push hard
say my name 12x

Pi sheh qe vet po don, ti ski ma qka menon
Pse rrin vet kur nuk don ti ski ma qka menon

Ref.:
Po du me tpa nonstop tu kesh, sa her merr frym un e ndjej
Edhe kur t'tham sa mir je vesh, du me ti fal krejt qa kom n'jet
Hejj Hejj, du me ti fal krejt qa kom n'jet 2x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)