Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aida Doçi - Po Vjen Nusja

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Po vjen nusja
Po vjen nusja
Me dhandrrin per krah
Me dhandrrin per krah
Po vjen nusja
Po vjen nusja
Boni mashallah
Boni mashallah

Hajde hajde nuse hajde nusja jon
Per kurgjo mos e ki gajle n'shpijen ton
Ma e mira ma e mira
Per rrezon ma shum se hira
Lum po bojna na
Lum po bojna na
Lum po bojna na
Lum po bojna na

Po vjen nusja
Po vjen nusja
Me dhandrrin per krah
Me dhandrrin per krah
Po vjen nusja
Po vjen nusja
Boni mashallah
Boni mashallah

Hajde hajde nuse hajde hajde plot hijeshi
Sonte na po knojm me dahire veq per ty
Ma e mira ma e mira
Po rrezon ma shum se hira
Lum po bojna na
Lum po bojna na
Lum po bojna na
Lum po bojna na

Po vjen nusja
Po vjen nusja
Me dhandrrin per krah
Me dhandrrin per krah
Po vjen nusja
Po vjen nusja
Boni mashallah
Boni mashallah
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)