Më mbaj mend (për 1 muaj)

Osman Imeraj - Hajde Ta Vallzojna Vallen E Rugoves

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Hajde ta vallzojna vallen e Rugoves
Hajde ta vallzojna vallen e Rugoves
Dej te molla e kuqe kufit e Kosoves
Dej te molla e kuqe kufit e Kosoves

Hajde ta vallzojna vallen me shamija
Hajde ta vallzojna vallen me shamija
Dej te molla e kuqe e jona Shqipnia
Dej te molla e kuqe e jona Shqipnia
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)