Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vikena Kamenica & Genc Tukiçi - Valsi I Lumturisë

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sa KENAQESI KUR DEGJOJ
VALSIN TONE NE KETE PRANVERE
AI PERSERI PO NA FTON
TE VALLZOJME SI ATEHERE
BASHKE ME PRANVEREN EDHE TI LULZON
LULE PLOT ERE NE SHPRIT ME GJALLERON
VALS O VALS TI JEHONE
MBI TE BUKURIN ATDHE
FUSHAT TONA I PERSHKON
KU SHPERTHE JET E RE
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)