Më mbaj mend (për 1 muaj)

I2rejt - Mas Shpine

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Mas Shpine
Zanafilla osht e gjon emri jem o n'kater an
Hajt kallxom qa po mungon un realitet jom
Ruju po sharron e tani e zbulojm na ferrin
per mutat qe hajn mas shpine gjith jom un ktu e ruj nderein

Jyah
Mos ha mut mas shpine se shpinen sta kom kruh
Pom vjen shum keq qe i mramti ki perfundu
Bota osht rren e botes qe kerkushi sun po e zbulon
Shoki i mir mas dy minutav nanen ta shilon
Krejt rrena kto qe i besova
Se prita pi mat t'mirit ja nis
Thot shpinen ta tradhtova
Ska hajgare me lu se sosht pun e mir
Dikush shpinen shoki me ta tradhtu
Ngoje I2rejt-in qa po thot nisja mso
Ket pun qe po ta thom kurr mos e harro
Ska shok t'mir n'ket dyjna
Qeto kupto fjala jem po t'doket shum e ron
Po ta thom realitetin qetu tani shama at nan
Rri mos ha se vetja jote o ka doket shum gjyna
E boll e bona me qeto fjal
Nese m'shan mas shpine ma mir futma plum n'ball

Zanafilla osht e gjon emri jem o n'kater an
Hajt kallxom qa po mungon un realitet jom
Ruju po sharron e tani e zbulojm na ferrin
per mutat qe hajn mas shpine gjith jom un ktu e ruj nderein
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)