Më mbaj mend (për 1 muaj)

ESTTO - Hold On We're Going Home

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
I got my eyes on you
You're everything that I see
I want your high love and emotion endlessly
I can't get over you
You left your mark on me
I want your high love and emotion endlessly

Cause you're a good girl and you know it
You act so different around me
Cause you're a good girl and you know it
I know exactly who you could be
Just hold on we're going home
Just hold on we're going home
It's hard to do these things alone
Just hold on we're going home (home)

I got my eyes on you
You're everything that I see
I want your high love and emotion endlessly
I can't get over you
You left your mark on me
I want your high love and emotion endlessly

Cause you're a good girl and you know it (oh yeah)
You act so different around me
Cause you're a good girl and you know it
I know exactly who you could be

So just hold on we're going home (going home)
Just hold on we're going home (going home)
It's hard to do these things alone (things alone)
Just hold on we're going home (going home, going home)

You're the girl
You're the one
Gave you everything I love
I think there's something, baby
I think there's something, baby

You're the girl
You're the one
Gave you everything I love
I think there's something, baby
I think there's something, baby

Cause you're a good girl and you know it
You act so different around me
Cause you're a good girl and you know it
I know exactly who you could be

Oh just hold on we're going home (going home)
Just hold on we're going home (going home)
It's hard to do these things alone (things alone)
Just hold on we're going home (going home, going home)
Hold on
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)