Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dren Abazi & ZZO - Kur Je Me Mu

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Në heshtjen tande të akullt,
Një oshëtimë ndjej në ty
Bie,ngrihem brenda teje,
E brenda meje digjesh ti

Diku thellë, ti ke një brengë
Nuk është urrejtje,nuk është dashuni
E strukur n'vetmi t'zemrës tande shkrumb e hi

Ref.:
Ti me thu, gjithmonë do jem afër teje,
Do ecim bashk rrugëve të gjata
Ti je me mu,
Veç ti e din unë sa të du,
Kur je me mu,

Ti më thu, gjithmonë do t'jem afër teje,
Kur bën ftoht netëve t'gjata,
Ti je me mu,
Veç ti e din unë sa të du,
Kur je me mu, sa të du

Ti ke frikë të shohësh qiellin,
E kur bjen nata të jesh vetëm
N'dritare e pret diellin,
E pak shi t'shuj etjen

Diku thellë, ti ke një brengë
Nuk është urrejtje, nuk është dashuni
E strukur n'vetmi t'zemrës tande shkrumb e hi

Ref.:
Ti me thu, gjithmonë do jem afër teje,
Do ecim bashk rrugëve të gjata
Ti je me mu,
Veç ti e din unë sa të du,
Kur je me mu, sa të du
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)